• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color

ذره‌بين

ادامه مطلب...
 

داستان

ادامه مطلب...
 

معرفي كتاب

ادامه مطلب...
 
برگ نخست arrow گزارش
گزارش
کودکان آنلاین، مسئولان آفلاین! چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
30 مهر 1395 ساعت 19:47
 یکصد و ششمین نشست از سلسله نشست‌های ماهانه فرهنگ مهدوی، با موضوع «کودکان آنلاین» با حضور کارشناسان حوزه جرم‌شناسی و دانش سایبری برگزار شد. در این نشست که مسئولیت‌های وزارت‌خانه‌ها و نهادهای دولتی، اپراتورهای خدمت‌رسانی تلفن همراه ، کانون‌های علمی ، خانواده‌ها و فرد آنلاین مورد بررسی گرفت، چهارمین جلد از مجموعه قبیله‌ی لعنت، «الیگارشی حاخامی، تلمود و کابالا» نگاشته استاد اسماعیل شفیعی سروستانی، با حضور استاد نصیر صاحب خلق رونمایی شد. همچنین فیلم «میهمان ناخوانده» برای نخستین بار در این نشست اکران گردید.
ادامه مطلب...
 
از هیئت ثارالله مسیحی ها چه می دانید؟ چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 1
13 مهر 1395 ساعت 18:44
 راستی چه سرّی است در وجود مطهّر امام حسین(ع) که دل هر عاشقی را شیفتة خود می‌کند و حتّی غیر مسلمانان هم ایشان را دوست دارند. در این مجال اندک، با هم همراه می‌شویم و سری به آیین‌های عزاداری ارامنه و زرتشتیان در عزای امام حسین(ع) می‌زنیم و سه پردة دلنشین از علاقه و محبّت غیرمسلمانان به سیّدالشّهدا(ع) را به تجربه می‌نشینیم.
ادامه مطلب...
 
از گوگل الو به هیچ وجه استفاده نکنید چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
05 مهر 1395 ساعت 05:19
 به گزارش عصر ایران به نقل از وب سایت روزنامه ایندپندنت بریتانیا، ادوارد اسنودن با اشاره به اینکه همه پیام های ردو بدل شده در این نرم فزار جدید از سوی گوگل طبقه بندی و جمع آوری شده و در مواقع لزوم در اختیار نهادهای امنیتی و پلیس قرار داده می شود، به کاربران اینترنت توصیه کرد از این اپلیکیشن استفاده نکنند.
ادامه مطلب...
 
تاج گل، هفت دست! چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
28 شهریور 1395 ساعت 10:52

یک موسسه خیریه در شهر تبریز اقدام جالبی انجام می‌دهد و آن هم اینکه هزینه سرسام آور تاج گل در مراسم ختم را، صرف امور خیریه کرده و به روح متوفی هدیه می‌کند. در این طرح جالب و خداپسندانه، اشخاصی که قصد خرید تاج گل برای مراسم ختم دارند، هزینه آن را به حساب این موسسه واریز کرده تا تحت نظارت و سلیقه خودشان، برای امور مختلف هزینه گردد.
ادامه مطلب...
 
تأثیرات و پیامدهای غذاهای آزمایشگاهی تراریخته چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 1
27 شهریور 1395 ساعت 08:27

موسسه فرهنگی و هنری موعود عصر(عج) که برآن است نشست‌های فرهنگ مهدوی خود را با هدف گشودن پنجره‌هایی برای آگاهی شیعیان از بحران‌های آخرالزّمان برگزار کند، صد و پنجمین نشست ماهانه‌ی خود را بنا به ضرورت روز به موضوع «تأثیرات و پیامدهای غذاهای آزمایشگاهی تراریخته بر انسان‌» اختصاص داد. در این میزگرد اختصاصی، «دکتر متولّی زاده اردکانی»، دکترای ژنتیک و فوق دکترای زیست فناوری از آمریکا و حجّت الاسلام «علی ارجمند عین الدین»، مسئول حوزه‌ی نمایندگی ولیّ فقیه درجهاد کشاورزی و عضو هیئت رئیسه‌ی انجمن ارگانیک کشور به بیان نکات مهمّی دربارة محصولات دستکاری شده وتراریخته، بررسی منشأ تولید محصولات تراریخته، نهادهای تولیدکننده و نظارت کننده بر آنها، پیامدهای کشت و مصرف آنها و تأثیر آن بر ژن‌های انسان پرداختند.
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > پایان >>

صفحه 19 - 27 از 317

 

مستور

آخرین نظرات

فروشگاه اینترنتی

 

همسايه‌ها


  سبز آبی

زندگی زناشویی شترمرغی
 شتر مرغ در ۲ – ۴ سالگی از نظر جنسی به بلوغ می رسد . تولید مثل در شتر مرغ ها وابسته به نور است و با افزایش طول روز فصل تولید مثل آغاز می شود. اندازه ی بیضه های شتر مرغ در طول فصل تولید مثل ممکن است تا ۴ برابر افزایش یابد . پرنده های نر در خارج از فصل تولید مثل اسپرم تولید نمی کنند و تولید اسپرم که تحت کنترل هورمون FSH می باشد در این فصل اتفاق می افتد .
ادامه مطلب...