• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color

ذره‌بين

ادامه مطلب...
 

داستان

ادامه مطلب...
 

معرفي كتاب

ادامه مطلب...
 
برگ نخست arrow گزارش
گزارش
یک جاسوسی سرگرم کننده چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
19 مرداد 1395 ساعت 08:11
 بازی پوکمون گو که در چند هفته اخیر به تیتر یک اخبار این حوزه مبدل شده است، در کشور‎هایی چون چین و روسیه به‎دلیل مسائل امنیتی ممنوع شده است.
ظاهر شدن پوکمون‎‎ها در مناطق حساس نظامی امنیتی به‎ویژه در نزدیکی پایگاه‎‎های نظامی و سایت‎‎های موشکی باعث به‎وجود آمدن مشکلاتی برای کاربران این بازی‎‎ها در این کشور‎ها شده است.
بازداشت چند نوجوان در نزدیکی یکی از سایت‎‎های موشکی چین که به‎دنبال پوکمون‎‎ها بودند، یکی از اتفاقات رخ داده در این چند هفته اخیر است. این هشدار امنیتی تقریبا در همه کشور‎ها به کاربران داده می‎شود که این بازی می‎تواند مشکلات زیادی برای مردم و دولت‎‎ها به‎وجود بیاورد. تا جایی که حتی رژیم اشغالگر قدس هم این بازی را در اماکن نظامی و امنیتی خود ممنوع کرده و برای متخلفان برخورد‎های شدیدی را در نظر گرفته است.
ادامه مطلب...
 
رجعت، بازگشت درگذشتگان چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
02 مرداد 1395 ساعت 06:17
 در صد و سومین نشست ماهانه فرهنگ مهدوی، مؤسّسه فرهنگی موعود موضوع «رجعت» را به بحث گذاشت. موضوعی که کمتر کسی در حوزه‌های اعتقادی و مهدوی در سراسر ایران و جهان به آن می‌پردازد. این در حالی است که به گفته‌ی سخنران این نشست، استاد اسماعیل شفیعی سروستانی، رجعت، از مسائل محوری اعتقادی شیعیان است و با این حال مغفول مانده است.
ادامه مطلب...
 
نسل سوخته ای که آرزوهایشان بر باد رفت چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
26 تیر 1395 ساعت 08:32
 منطقه «الروشه»، تفرجگاهی نام آشنا در پایتخت لبنان است. وجود صخره الروشه در این منطقه در کنار انواع رستوران ها و هتل ها و اماکن تفریحی سبب شده است تا شب و روز  تعداد زیادی از شهروندان لبنانی و توریست های خارجی خود را به این نقطه رسانده و از جذابیت های توریستی و گردشگری آن لذت ببرند.
با این حال طی سال های اخیر نام منطقه الروشه با حقیقتی تلخ به نام وجود آوارگان سوری گره خورده است. البته آوارگان سوری در منطقه الروشه ساکن نیستند و برای آنها اردوگاه هایی در دیگر مناطق بیروت و لبنان تعبیه شده است اما مشاهده تعداد زیادی از کودکان، مردان و زنان سوری در اطراف روشه با لباس هایی مندرس و چهره هایی گرفته، آن هم در حالی که بیشتر آنها از توریست ها طلب پول می کنند نشان دهنده بحران سختی است که به آوارگان چهار سال فتنه انگیزی غرب و کشورهای عربی در سوریه تحمیل شده است.
ادامه مطلب...
 
شب نشینی در آن موقع ها که موبایل نبود! چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
14 تیر 1395 ساعت 20:10
 همیشه حرف‌هایی برای گفتن هست، حرف‌هایی که با یک «یادش بخیر» تمام می‌شوند؛ کرسی‌های گرم خانه‌های کاهگلی، خانه‌هایی با حیاط بزرگ و حوض ‌آبی‌رنگ، اتاق‌های رف‌دار، قرآن و دیوان حافظ روی تاقچه‌ها و خیلی چیزهای دیگر که تنها با یادش بخیر می‌توان حق مطلب را در مورد آنها ادا کرد.
برای نسل ما خاطره‌های زیادی از شب‌ نشینی‌ها وجود دارد. گرچه ما را میان حرف بزرگ‌ترها راهی نبود، اما مزه مویز و گردو و تنقلات دیگر هنوز زیر دندانمان شیرینی می‌کند.
ادامه مطلب...
 
صنعت پولساز تحمیق انسان‌ها چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
10 تیر 1395 ساعت 11:45
جایگزینی مدرنیسم و سنت گرایی بدون تلفات و هزینه نبوده است. با پیشرفت صنعت و نیاز به مصرف گرایی افسارگسیخته برای فروش کالاهای تولیدی در بازار رقابتی، تبلیغات را به صورت حرفه ای به یک صنعت تبدیل ساخت. زمانی فروشندگان دوره گرد از شهری به شهر دیگر می رفتند و محصولات تقلبی خود را به اسم های اغوا کننده ای مانند داروی جوانی به فروش می رساندند. در بازارهای مکاره انواع و اقسام کالاها مردم را به سوی خود جذب می کرد و تعریف و تمجید فروشندگان در بالا رفتن میزان فروش تاثیر بسزایی داشت.
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > پایان >>

صفحه 28 - 36 از 317

 

مستور

آخرین نظرات

فروشگاه اینترنتی

 

همسايه‌ها


  سبز آبی

زندگی زناشویی شترمرغی
 شتر مرغ در ۲ – ۴ سالگی از نظر جنسی به بلوغ می رسد . تولید مثل در شتر مرغ ها وابسته به نور است و با افزایش طول روز فصل تولید مثل آغاز می شود. اندازه ی بیضه های شتر مرغ در طول فصل تولید مثل ممکن است تا ۴ برابر افزایش یابد . پرنده های نر در خارج از فصل تولید مثل اسپرم تولید نمی کنند و تولید اسپرم که تحت کنترل هورمون FSH می باشد در این فصل اتفاق می افتد .
ادامه مطلب...