• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color

ذره‌بين

ادامه مطلب...
 

داستان

ادامه مطلب...
 

معرفي كتاب

ادامه مطلب...
 
برگ نخست arrow گزارش
گزارش
هالیوود = اتاق فکر چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
26 تیر 1388 ساعت 01:48
 تخمه، آجیل، بالش گرم و نرم، پای دراز... عجب فیلمی بود! این شیوه ی اکثر ما برای دیدن فیلم هاست، ایرانی و بالیوودی و هالیوودی! غافل از اینکه پشت این سرگرمی، این صحنه های جاذب و داستان های گاهاً پیچیده، چه فکرهایی و چه برنامه ریزی های دقیقی وجود دارد...
ادامه مطلب...
 
خدا آماده ي اجابت است! چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
04 تیر 1388 ساعت 07:46
 دوست دارم ساكن دائمي يك امام زاده شوم و پس از مرگ روحم در طرح هاي اسليمي كاشي ها جريان پيدا كند.
ادامه مطلب...
 
بدون طعم، بدون خاطره چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
15 اسفند 1387 ساعت 17:26
 شيريني يا ترشي پرتقال را در کدام نقطه از زبان مي‌توان حس کرد. پاسخ شما به اين سوال چيست؟ و به نظر شما پاسخ زهرا دختر ده ساله‌اي که سه ماه است ميوه نخورده است چه مي‌تواند باشد؟ و مادر زهرا که مجبور شده است به خاطر تهيه همين پرتقال همراه با يک سيب که سفارش تهيه آن از سوي معلم به زهرا داده شده است، پول قرض کند، چه پاسخي به اين سوال خواهد داشت؛ شيريني يا ترشي يک پرتقال را در کدام نقطه از زبان مي‌توان احساس کرد؟
ادامه مطلب...
 
این حال معنوی، معنویت نیست! چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
25 بهمن 1387 ساعت 07:59
 اگر تا به حال کسی سر راهتون قرار گرفته و گفته « یه مجلسی می شناسم، آخر عرفانه، آدماش از شدت خداپرستی، با تیغ گلوی خودشون رو می برند ولی نمی بُره!» نکنه باور کنید ها! منظورم اینه که باور کنید که انسان هایی هستند که می تونند با تیغ و چاقو مغز خودشون رو سوراخ کنند ولی آسیبی بهشون نرسه، ولی باور نکنید که از شدت خداپرستیه! باور نکنید عرفانه!
ادامه مطلب...
 
برای خدا همیشه روز است! چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
26 دی 1387 ساعت 16:13
 اگر تا به حال دم گربه ها رو کشیدید، می تونید منتظر باشید که یکی بدجوری گوشتون رو بکشه! اگر تا به حال پای پُر شاخک یه سوسک رو سوزوندید، به زودی یکی دلتون رو می سوزونه... فکر نکنید شوخیه! رعایت حقوق موجودات یکی از  چندین بحث زیبا و کاربردی و مهمی بود که یاد گرفتیم.
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبل 31 32 33 34 35 36 بعد > پایان >>

صفحه 307 - 315 از 317

 

مستور

آخرین نظرات

فروشگاه اینترنتی

 

همسايه‌ها


  سبز آبی

زندگی زناشویی شترمرغی
 شتر مرغ در ۲ – ۴ سالگی از نظر جنسی به بلوغ می رسد . تولید مثل در شتر مرغ ها وابسته به نور است و با افزایش طول روز فصل تولید مثل آغاز می شود. اندازه ی بیضه های شتر مرغ در طول فصل تولید مثل ممکن است تا ۴ برابر افزایش یابد . پرنده های نر در خارج از فصل تولید مثل اسپرم تولید نمی کنند و تولید اسپرم که تحت کنترل هورمون FSH می باشد در این فصل اتفاق می افتد .
ادامه مطلب...