• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color

ذره‌بين

ادامه مطلب...
 

داستان

ادامه مطلب...
 

معرفي كتاب

ادامه مطلب...
 
برگ نخست arrow گزارش
گزارش
کارتون‌های بدون ‌پدر و مادر؛ کارتون‌های بی‌خانواده چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
27 فروردين 1395 ساعت 13:53
«شما یادتون نمیاد» اما قدیم‌ها کارتون‌های تلویزیونی صفای دیگری داشت.
هاچ زنبور عسل مدام دنبال مادرش مي‌گشت و آخرش نفهميديم كه پيدا كرد يا نه.«جكي و جيل» دو خرس بودند كه آنها هم در جست‌وجوي مادرشان بودند. نيك و نيكو هم ماجراهاي خودشان را داشتند اما مادرشان توي كندو آنها را مي‌پاييد.‌ اي‌كيوسان هم اگرچه توي معبد رياضت مي‌كشيد اما مادرش از دور هوايش را داشت. خانواده دكتر ارنست هم كه واقعا خانواده كاملي بود؛ در سخت‌ترين شرايط زندگي كردند و اميدشان را از دست ندادند. خواهران كارتون زنان كوچك كه مملو از عشق و محبت خانوادگي بود. حتي پينوكيو هم كه آدم نبود، براي خودش پدر ژپتو را داشت.
ادامه مطلب...
 
غرب یک دین است؛ دینی وارونه! چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 2
27 فروردين 1395 ساعت 13:50
 در ماه پر برکت رجب، با عنایت خداوند متعال، صد و یکمین نشست از سلسله نشست‌های ماهانه فرهنگ مهدوی، از سوی مؤسّسه‌ی فرهنگی موعود به بار نشست. این نشست‌های تخصّصی که در آخرین پنج‌شنبه هر ماه در سالن حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌گردد، در 26 فروردین ماه  1395 به موضوع «دین وارونه» اختصاص یافت. «استاد اسماعیل شفیعی سروستانی» و «حجّت الاسلام و المسلمین سیّد امیر محمّد ماسوله» از سخنرانان این نشست بودند.
ادامه مطلب...
 
خیابانی با ۳۰ هزار گل لاله در تهران چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
18 فروردين 1395 ساعت 20:39
 «یه بنده خدایی هر سال در حاشیه پیاده رو خیابان زرافشان شهرک غرب به یاد مادرش لاله می کارد. امسال رسما جاذبه گردشگری بود.» این جملات چند روزی می شود که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.
ادامه مطلب...
 
اگر فساد نبود چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
14 فروردين 1395 ساعت 18:52
چند سالی است که گوش ما به شنیدن اخبار اختلاس چند هزار میلیاردی عادت کرده، قوه قضاییه و دیگر نهادهای نظارتی در حال رسیدگی به چندین پرونده بزرگ چند هزار میلیاردی هستند؛ ولی تصوری از این ارقام بزرگ با آن همه صفر مقابلشان دارید؟ این حجم فساد مالی چه تاثیری بر اقتصاد کشور می‌گذارد؟ اگر فساد نبود چه کارهایی می‌شد کرد؟
ادامه مطلب...
 
قاتلان زیبا و خوشبو چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
07 فروردين 1395 ساعت 10:50
«ایران» بعد از «عربستان»، بیشترین میزان مصرف لوازم آرایشی را در «خاورمیانه» دارد. کلّ مصرف لوازم آرایشی در خاورمیانه در سال 2008م در حدود 7/2 میلیارد دلار بوده که با میانگین رشد حدود هشت درصد در سال، بعد از کشورهای «اروپای شرقی»، بالاترین رشد را داشته است و این بدان علّت است که تقریباً نیمی از جمعیت منطقه زیر سی سال هستند. در این حال، چهارده میلیون خانم ایرانی از نظر مصرف لوازم آرایشی، گوی سبقت را تقریباً از کلّ کشورهای منطقه ربوده‌اند؛ به نحوی که تقریبا 29% کلّ مصرف‌کنندگان منطقه خاورمیانه را تشکیل می‌دهند.
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > پایان >>

صفحه 37 - 45 از 317

 

مستور

آخرین نظرات

فروشگاه اینترنتی

 

همسايه‌ها


  سبز آبی

زندگی زناشویی شترمرغی
 شتر مرغ در ۲ – ۴ سالگی از نظر جنسی به بلوغ می رسد . تولید مثل در شتر مرغ ها وابسته به نور است و با افزایش طول روز فصل تولید مثل آغاز می شود. اندازه ی بیضه های شتر مرغ در طول فصل تولید مثل ممکن است تا ۴ برابر افزایش یابد . پرنده های نر در خارج از فصل تولید مثل اسپرم تولید نمی کنند و تولید اسپرم که تحت کنترل هورمون FSH می باشد در این فصل اتفاق می افتد .
ادامه مطلب...