• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color

ذره‌بين

ادامه مطلب...
 

داستان

ادامه مطلب...
 

معرفي كتاب

ادامه مطلب...
 
برگ نخست arrow گزارش
گزارش
چالش‌های فراروی مؤمنان حاضر در عصر معاصر چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
30 آبان 1394 ساعت 05:39
 نود و هفتمین نشست از سلسله نشست‌های ماهانه فرهنگ مهدوی، به موضوع «چالش‌های فراروی مؤمنان حاضر در عصر معاصر» اختصاص یافت. در این نشست، «استاد اسماعیل شفیعی سروستانی»، به برشمردن چالش‌ها و «دکتر محمّد دریایی» به تبیین یکی از این چالش‌ها، یعنی «شش اصل سلامتی غارت شده» پرداختند.
ادامه مطلب...
 
دیوار مهربانی چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 2
22 آبان 1394 ساعت 15:14
 دیوارها همیشه یادآور فاصله‌ها هستند اما در یکی از خیابان‌های شهر مشهد دیواری وجود دارد که فاصله‌ها را از میان برداشته ‌است.
مردم اسمش را «ديوار مهرباني» گذاشته‌اند. اين ديوار آجري ميعادگاه مردمي است كه مي‌خواهند مهرباني را تمرين كنند. حالا در كمتر از 20روز جالباسي روي ديوار پر شده از لباس‌هاي كوچك و بزرگ. به گيره‌هايش همه‌جور پوشاكي آويزان كرده‌اند؛ از شلوار گرفته تا ژاكت و تي‌شرت و كاپشن و پيراهن و كلاه. مستمندان زيادي چشم انتظار پوشاكي هستند كه قرار است از راه برسد. گاهي تعداد لباس‌ها آنقدر زياد مي‌شود كه نيازمندان حق انتخاب هم پيدا مي‌كنند. گاهي هم آنها با جالباسي خالي مواجه مي‌شوند و مي‌بينند يك نفر نيازمندتر از خودشان زودتر لباس‌ها را برده است.
ادامه مطلب...
 
سزار تلگرامی چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
18 آبان 1394 ساعت 16:11
 فکر می‌کنم از برنارد شاو باشد که گفته: «اگر می‌خواهید میزان اخلاقی بودن کسی را بسنجید، اول سزارِ رومش کنید.»
 كه يعني خيلي از رفتارهاي به ظاهر اخلاقي ما را، نمي‌توان به پاي اخلاقي بودن‌مان نوشت؛ درواقع ترس از هزينه‌هاي قانوني و حقوقي‌ يا نگراني از تغيير قضاوت اطرافيان و به تبعش محروم‌شدن از برخي مزاياي ارتباط‌هاي اجتماعي است كه ما را به انجام آن عمل اخلاقي سوق مي‌دهد، نه علاقه‌ و ايمان و احترام قلبي ما به‌خود اخلاق.
ادامه مطلب...
 
زندان آنلاین چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
09 آبان 1394 ساعت 18:17
 احتمالا شما هم در یک دوره از زندگی یا برای مدت کوتاهی سراغ بازی‌های موبایلی خاص و اعتیادآور رفته‌اید و حسابی درگیر ماجرا شده‌اید.
احتمالا هم پيش آمده كه سرتان را بلند كرده‌ايد و ديده‌ايد كه 4-3 ساعت براي انجام بازي مورد نظر وقت گذاشته‌ايد بدون اينكه حواس‌تان بوده باشد. حتما شما هم مثل خيلي‌هاي ديگر با خودتان فكر كرده‌ايد هيچ راهي براي به تعادل رسيدن وجود ندارد جز حذف بازي مورد نظر و احتمالا هم تصور حذف بازي در ذهن شما خيلي ترسناك و وحشتناك است.
ادامه مطلب...
 
نسخه‌ای برای کتابخوان شدن چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
04 آبان 1394 ساعت 16:36
 به‌نظرتان می‌توان راهی برای کتابخوان شدن ارائه کرد؟ اگر راستش را بخواهید، خودم فکر می‌کنم این کار فایده‌ای ندارد، چون میل و رغبت به مطالعه چیزی مثل دستور آشپزی نیست که یک نفر بردارد و در کتاب‌های آشپزی چاپش کند و دیگران از روی آن غذا درست کنند.
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > پایان >>

صفحه 55 - 63 از 317

 

مستور

آخرین نظرات

فروشگاه اینترنتی

 

همسايه‌ها


  سبز آبی

زندگی زناشویی شترمرغی
 شتر مرغ در ۲ – ۴ سالگی از نظر جنسی به بلوغ می رسد . تولید مثل در شتر مرغ ها وابسته به نور است و با افزایش طول روز فصل تولید مثل آغاز می شود. اندازه ی بیضه های شتر مرغ در طول فصل تولید مثل ممکن است تا ۴ برابر افزایش یابد . پرنده های نر در خارج از فصل تولید مثل اسپرم تولید نمی کنند و تولید اسپرم که تحت کنترل هورمون FSH می باشد در این فصل اتفاق می افتد .
ادامه مطلب...