• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color

ذره‌بين

ادامه مطلب...
 

داستان

ادامه مطلب...
 

معرفي كتاب

ادامه مطلب...
 
برگ نخست arrow گزارش
گزارش
یادداشت مسلمان انگلیسی از فاجعه منا در روزنامه گاردین چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 1
18 مهر 1394 ساعت 19:12
یک مسلمان انگلیسی در روزنامه گاردین در مورد فاجعه منا نوشت: «کاملا مشخص بود به این پلیس‌های جوان دستور داده‌اند که این‌طور کلمه «نه» را به زبان عربی فریاد بکشند و مسیرهای ورودی را مسدود کنند و وقتی طبق دستورشان عمل می‌شد، آن‌ها هیچ مسیر جایگزینی معرفی نمی‌کردند. به وضوح می‌شد دستورالعملی را برای بروز یک تصادف یا یک فاجعه در یک مکان مقدس مشاهده کرد.»
ادامه مطلب...
 
کودک خیابانی چقدر درآمد دارد؟ چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
15 مهر 1394 ساعت 18:37
 روزنامه ایران در بخشی از گزارش خود در باره کودکان خیابانی آورده است:
مریم 7ساله جزو کودکان خیابانی است. او را مدتی است سرچهارراه مطهری- سهروردی می‌بینم. گل می‌فروشد. صبح ساعت 8 می‌‌آید و شب‌ ساعت10می‌رود. البته تنها نیست؛ مرد سن و سال‌داری با سبیل‌های پت و پهن، پیراهن سفید آستین بلند و یقه باز و شلوار قهوه‌ای و کفش‌های پاشنه خوابانده او را می‌رساند و شب‌ها هم دنبالش می‌آید و اول از همه پول‌ها را می‌گیرد.
ادامه مطلب...
 
دو جریان ضد‌منا چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
12 مهر 1394 ساعت 06:19
 حادثه منا برای مسلمانان به‌ویژه ما ایرانیان بسیار تلخ و غمبار بود.
بعد از اين حادثه جانكاه جرياني در فضاي مجازي و رسانه‌اي به‌دنبال تطهير مقامات آل‌سعود برآمد تا كوتاهي و بي‌مسئوليتي مقامات عربستان را كمرنگ جلوه داده و با طرح مسائل حاشيه‌اي از ابعاد فاجعه كاسته و اطلاعات غلط به افكار عمومي بدهد.
ادامه مطلب...
 
می خواهم امروزی باشم چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
05 مهر 1394 ساعت 06:17
 من به عنوان یک جوان دلم می خواهد هم از مظاهر مد پیروی کنم و در واقع، یک جوان امروزی باشم و هم از سوی دیگر به ارزش های خودم پای بند بمانم و جوانی باشم که هم با جامعه پیش می رود و هم به مبانی ارزشی پای بند است؛ چطور می توانم از تک بعدی بودن بپرهیزم و یک جوان چند بعدی باشم و در عین حال، به تضاد و تناقض هم نرسم؟ اسلام چه دیدگاهی در مورد مدگرایی دارد؟
ادامه مطلب...
 
بیوتروریسم،غذای سالم و یاری دهنگان امام علیه السلام چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
27 شهریور 1394 ساعت 18:44
مؤسّسة فرهنگی موعود به علّت اهمّیت و حسّاسیت موضوع بیوتروریسم، نود و پنجمین نشست فرهنگ مهدوی، مصادف با 26 شهریور ماه 1394 را به نیز موضوع «بیوتروریسم و غذای سالم» اختصاص داد. درماه قبل یعنی نود وچهارمین نشست موضوع "بیوتروریسم ، و موقعیت اخرالزمانی شیعیان " مطرح شده بود.
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > پایان >>

صفحه 64 - 72 از 317

 

مستور

آخرین نظرات

فروشگاه اینترنتی

 

همسايه‌ها


  سبز آبی

زندگی زناشویی شترمرغی
 شتر مرغ در ۲ – ۴ سالگی از نظر جنسی به بلوغ می رسد . تولید مثل در شتر مرغ ها وابسته به نور است و با افزایش طول روز فصل تولید مثل آغاز می شود. اندازه ی بیضه های شتر مرغ در طول فصل تولید مثل ممکن است تا ۴ برابر افزایش یابد . پرنده های نر در خارج از فصل تولید مثل اسپرم تولید نمی کنند و تولید اسپرم که تحت کنترل هورمون FSH می باشد در این فصل اتفاق می افتد .
ادامه مطلب...