• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color

ذره‌بين

ادامه مطلب...
 

داستان

ادامه مطلب...
 

معرفي كتاب

ادامه مطلب...
 
برگ نخست arrow گزارش
گزارش
سپرده بودمش به زینب کبری(س) چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
22 اسفند 1395 ساعت 05:00
 به مناسبت روز گرامیداشت مادر شهیدان
مادر شهید مدافع حرم، علی اصغر شیردل بعد از گذشت یکسال از شهادت فرزندش در سوریه، حالا نشانی از او پیدا کرده است. پیکر فرزند بازگشته و مادر را از چشم انتظاری درآورده است. مادر حالا با استقامتی مثال زدنی بدون آنکه بی‌تابی کند از خوبی‌های فرزند می‌گوید و شهادتی که لیاقتش را داشته است. مادر شهید علی اصغر شیردل در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، از احساس دیدارش با فرزند چنین می‌گوید: خوشحالم که بعد از یک سال و چند روز پسرم برگشته و او را دیدم. خوشحالم و خدا را شکر می‌کنم، تا به حال هم او را به خانم حضرت زینب(س) سپرده بودم. البته مال من هم نبود، امانت خدا بود که خودش داد و خودش گرفت. الحمدالله.
ادامه مطلب...
 
پادشاهی آل محمّد(ص) بر زمین‌ها و آسمان‌ها چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
29 بهمن 1395 ساعت 08:10
 در صد و دهمین نشست از سلسله نشست‌های ماهانه موعود، موضوعی بی‌سابقه در جهان اسلام ، و برای نخستین بار مورد بررسی قرار گرفت. موضوع این نشست بررسی «گسترة و سیطره حکومت امام زمان علیه السلام در میان عوالم» با عنوان «پادشاهی بر زمین و آسمان» بود. در طیّ این همایش، وجود عوالم و جهان های متعدد با  موجودات ناشناخته در این عوالم(از منظر علم جدید و روایات رسیده از سوی حضرات معصومان علیهم السلام ) اثبات گشت و در نهایت قدرت امام عصر(عج) برای قدم گذاشتن در عوالم و جهانها و زمین‌ها و تأثیر ظهور ایشان بر موجودات ساکن دراین عوالم بر اساس علم روز، روایات و قرآن کریم اثبات و مورد بررسی قرار گرفت.
ادامه مطلب...
 
سلوک خانوادگی مهدی‌یاوران چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 1
03 بهمن 1395 ساعت 05:00
 در راستای اهمّیت نهاد خانواده و هدف‌گذاری ابلیس برای نابودی این نهاد بنیادین، مؤسّسة فرهنگی و هنری موعود عصر(عج)، صد و نهمین نشست از سلسله نشست‌های فرهنگ مهدوی را به این موضوع حسّاس اختصاص داد. همچنین در این نشست از جدیدترین آثار پژوهشی موعود با عناوین «پادشاهی بر زمین و آسمان» و «رجعت» رونمایی شد. «استاد محمّدباقر حیدری کاشانی» در بیان اهمّیت موضوع نشست یعنی «سلوک خانوادگی مهدی یاوران» در ابتدای سخنانش اشاره کرد:
«نظام ابلیسی اهمّیت خانواده را درک کرده و آن را هدف قرار داده است و تمام ابزارها از جمله ابزار رسانه را در خدمت خویش گرفته است.  این در حالی است که ما ساز و کارهای درست آرامش خانوادگی عارفانه که بتواند ما را به تمام اهداف بندگی برساند را نمی‌شناسیم. در چنین زمانه ای که دینداری انسان در لبه‌ی پرتگاه قرار می‌گیرد، از مهم‌ترین راه حل های پیشوای دین، راهکار خانواده محوری و خانواده درمانی است.»
ادامه مطلب...
 
گزارش نشست 108: مهدی(عج) تجلّی کامل محمّد(ص) چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
29 آذر 1395 ساعت 06:48
 در آستانه‌ی میلاد پرسعادت حضرت خاتم الانبیاء، محمّد مصطفی(ص)،  در صد و هشتمین نشست، از سلسله نشست‌های ماهانه فرهنگ مهدوی،استاد اسماعیل شفیعی سروستانی به موضوع چگونگی تحقّق و پیاده‌سازی اهداف والای رسول خدا(ص) به دست با کفایت و با وجود مبارک حضرت خاتم الاوصیاء، صاحب العصر و الزّمان(عج) پرداختند.

در این نشست که با عنوان «دیروز و فردای مؤمنان» برگزار گشته بود، سخنران با ترسیم آغازخلقت نورانی شیعیان از نور مبارک اهل بیت علیهم السلام حضرت خاتم(ص) و تاریخ آنان در دوران ایشان، فردای مؤمنان آل‌محمّد(ص) را در روزگار و دوران حضرت خاتم الاوصیاء(عج) تبیین و به استناد منابع روائی تشریح کردند
ادامه مطلب...
 
گفتگو از دیروز و فردای مومنان چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
25 آذر 1395 ساعت 07:06
 موسسه فرهنگی موعودعصر یکصدوهشتمین نشست ازسلسله نشست های فرهنگ مهدوی را با موضوع «گفتگو از دیروز و فردای مومنان» با سخنرانی استاد شفیعی سروستانی پنجشنبه 25آذرماه ساعت 14:30 درسال سوره برگزار می کند.  گفتگو از گذشته ، گفتگو ازهمه زمینه ها و زمینه سازی های صورت گرفته برای برپایی دولت حق، اکمال دین وهوشیارسازی مردم است برای مصون ماندن ازهمه ابتلائات سوء ...
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > پایان >>

صفحه 10 - 18 از 317

 

مستور

آخرین نظرات

فروشگاه اینترنتی

 

همسايه‌ها


  سبز آبی

زندگی زناشویی شترمرغی
 شتر مرغ در ۲ – ۴ سالگی از نظر جنسی به بلوغ می رسد . تولید مثل در شتر مرغ ها وابسته به نور است و با افزایش طول روز فصل تولید مثل آغاز می شود. اندازه ی بیضه های شتر مرغ در طول فصل تولید مثل ممکن است تا ۴ برابر افزایش یابد . پرنده های نر در خارج از فصل تولید مثل اسپرم تولید نمی کنند و تولید اسپرم که تحت کنترل هورمون FSH می باشد در این فصل اتفاق می افتد .
ادامه مطلب...