• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color

ذره‌بين

ادامه مطلب...
 

داستان

ادامه مطلب...
 

معرفي كتاب

ادامه مطلب...
 
برگ نخست arrow گزارش
گزارش
پادشاهی آل محمّد(ص) بر زمین‌ها و آسمان‌ها چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
29 بهمن 1395 ساعت 08:10
 در صد و دهمین نشست از سلسله نشست‌های ماهانه موعود، موضوعی بی‌سابقه در جهان اسلام ، و برای نخستین بار مورد بررسی قرار گرفت. موضوع این نشست بررسی «گسترة و سیطره حکومت امام زمان علیه السلام در میان عوالم» با عنوان «پادشاهی بر زمین و آسمان» بود. در طیّ این همایش، وجود عوالم و جهان های متعدد با  موجودات ناشناخته در این عوالم(از منظر علم جدید و روایات رسیده از سوی حضرات معصومان علیهم السلام ) اثبات گشت و در نهایت قدرت امام عصر(عج) برای قدم گذاشتن در عوالم و جهانها و زمین‌ها و تأثیر ظهور ایشان بر موجودات ساکن دراین عوالم بر اساس علم روز، روایات و قرآن کریم اثبات و مورد بررسی قرار گرفت.
ادامه مطلب...
 
سلوک خانوادگی مهدی‌یاوران چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
03 بهمن 1395 ساعت 05:00
 در راستای اهمّیت نهاد خانواده و هدف‌گذاری ابلیس برای نابودی این نهاد بنیادین، مؤسّسة فرهنگی و هنری موعود عصر(عج)، صد و نهمین نشست از سلسله نشست‌های فرهنگ مهدوی را به این موضوع حسّاس اختصاص داد. همچنین در این نشست از جدیدترین آثار پژوهشی موعود با عناوین «پادشاهی بر زمین و آسمان» و «رجعت» رونمایی شد. «استاد محمّدباقر حیدری کاشانی» در بیان اهمّیت موضوع نشست یعنی «سلوک خانوادگی مهدی یاوران» در ابتدای سخنانش اشاره کرد:
«نظام ابلیسی اهمّیت خانواده را درک کرده و آن را هدف قرار داده است و تمام ابزارها از جمله ابزار رسانه را در خدمت خویش گرفته است.  این در حالی است که ما ساز و کارهای درست آرامش خانوادگی عارفانه که بتواند ما را به تمام اهداف بندگی برساند را نمی‌شناسیم. در چنین زمانه ای که دینداری انسان در لبه‌ی پرتگاه قرار می‌گیرد، از مهم‌ترین راه حل های پیشوای دین، راهکار خانواده محوری و خانواده درمانی است.»
ادامه مطلب...
 
گزارش نشست 108: مهدی(عج) تجلّی کامل محمّد(ص) چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
29 آذر 1395 ساعت 06:48
 در آستانه‌ی میلاد پرسعادت حضرت خاتم الانبیاء، محمّد مصطفی(ص)،  در صد و هشتمین نشست، از سلسله نشست‌های ماهانه فرهنگ مهدوی،استاد اسماعیل شفیعی سروستانی به موضوع چگونگی تحقّق و پیاده‌سازی اهداف والای رسول خدا(ص) به دست با کفایت و با وجود مبارک حضرت خاتم الاوصیاء، صاحب العصر و الزّمان(عج) پرداختند.

در این نشست که با عنوان «دیروز و فردای مؤمنان» برگزار گشته بود، سخنران با ترسیم آغازخلقت نورانی شیعیان از نور مبارک اهل بیت علیهم السلام حضرت خاتم(ص) و تاریخ آنان در دوران ایشان، فردای مؤمنان آل‌محمّد(ص) را در روزگار و دوران حضرت خاتم الاوصیاء(عج) تبیین و به استناد منابع روائی تشریح کردند
ادامه مطلب...
 
گفتگو از دیروز و فردای مومنان چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
25 آذر 1395 ساعت 07:06
 موسسه فرهنگی موعودعصر یکصدوهشتمین نشست ازسلسله نشست های فرهنگ مهدوی را با موضوع «گفتگو از دیروز و فردای مومنان» با سخنرانی استاد شفیعی سروستانی پنجشنبه 25آذرماه ساعت 14:30 درسال سوره برگزار می کند.  گفتگو از گذشته ، گفتگو ازهمه زمینه ها و زمینه سازی های صورت گرفته برای برپایی دولت حق، اکمال دین وهوشیارسازی مردم است برای مصون ماندن ازهمه ابتلائات سوء ...
ادامه مطلب...
 
روایتی از ۴ ساعت حضور در خانه «دعانویس» مشهور چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
01 آذر 1395 ساعت 05:00
 خانمی که معرف من است، وقتی آدرس را برایم روی کاغذ می‌نویسد، تاکید می‌کند قبل از ساعت 9 صبح به خانه «حاج‌آقا» برسم؛ چون سرش آنقدر شلوغ است که اگر دیر برسم، مرا به عنوان مراجعه‌کننده نمی‌پذیرند و باید دوباره کلی منتظر نوبت بمانم.

بر اساس یک قرار از پیش تعیین‌شده، صبح خیلی زود از سر کنجکاوی راهی یکی از محله‌های جنوب تهران می‌شوم؛ برای دیدن «حاج‌آقا» و یک تجربه خبری که با شما به اشتراک گذاشته می‌شود. حاج‌آقا کار اصلی‌اش «سرکتاب» باز کردن است؛ بر اساس آنچه می‌گوید از «علوم غریبه» می‌داند و از رازهایی می‌گوید که ما آدم‌های عادی به این راحتی‌ها از آن سر در نمی‌آوریم.
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > پایان >>

صفحه 1 - 9 از 307

 

مستور

آخرین نظرات

فروشگاه اینترنتی

 

همسايه‌ها


  سبز آبی

ادویه‌ای که هم می‌کشد و هم زنده می‌کند!
جوز هندی سال های سال است که به خاطر فواید دارویی و نیز طعم و عطر دلپذیرش مورد استفاده قرار دارد. افزودن دانه جوز هندی به برنامه غذایی فواید زیادی دارد از جمله افزایش فیبر و مواد معدنی غذا. اما به یاد داشته باشید که مصرف بیش از حد توصیه شده جوز هندی عوارض جانبی ایجاد می کند.
ادامه مطلب...