• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color

ذره‌بين

ادامه مطلب...
 

داستان

ادامه مطلب...
 

معرفي كتاب

ادامه مطلب...
 
برگ نخست arrow گزارش
گزارش
گزارش یکصد و دوازدهمین نشست از سلسله نشست های فرهنگ مهد چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
23 ارديبهشت 1396 ساعت 05:55
 مؤسّسة فرهنگی هنری موعود عصر(عج) در 21 اردیبهشت ماه 1396، همزمان با میلاد خجستة یگانه منجی عالم بشریّت، یکصد و دوازدهمین نشست از سلسله نشست‌های ماهانة خود را با برنامه‌هایی متنوّع برگزار کرد. برنامه‌هایی از قبیل : مسابقه، شعرخوانی، پخش کلیپ ومولودی خوانی .
یکی از زیبا ترین بخش های این نشست پخش فیلمی مستند درباره تشرفات مرحوم سید ابواحسن اصفهانی از زبان نواده ایشان جناب ایه الله سید محمد حسین میر سجادی بود که توسط موسسه موعود و با همراهی بنیاد دعبل خزاعی ساخته شده بود .
ادامه مطلب...
 
نمی‌خواهید بفرمائید! آدم‌های زیادی پشت خطّند! چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
12 ارديبهشت 1396 ساعت 05:39
یک دولتی هست به‌نام دولت ایران. این دولت یک وزارتی دارد به نام آموزش‌ و پرورش. یکی از وظایف مهم دولت، اشتغال‌سازی برای جوانان و وظیفه اصلی وزارت هم تربیت و آموزش بچه‌ها و نوجوان‌هاست.
سال هاست که این وزارت نیروهایش را از کنکور سراسری ‌چیده و آنها را بورس می‌کند؛ یعنی چندسال به‌آنها پول و آموزش می‌دهد تا آماده معلمی شوند.

در سال های اخیر بیکاری ویرانگری کشور را فرا گرفته‌ است؛ طوری‌که سن اشتغال جوانان از ۳۰ هم فراتر رفته‌ است. بماند که برای عده‌ای فراتر هم رفته؛ در حد عمرشان!
ادامه مطلب...
 
موقعیت کنونی جهان معاصر و شیعیان آل محمّد(ع) چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
02 ارديبهشت 1396 ساعت 07:21
 گزارش یکصد و یازدهمین نشست ماهانه موعود (بخش دوم)
پس از این سخنرانی شیرین و کاربردی، استاد اسماعیل شفیعی سروستانی، نویسنده ،استراتژیست و پژوهشگر غرب‌شناس با تحلیل اوضاع کنونی جهان، موقعیت شیعیان را ترسیم کردند. ایشان با اشاره به «کنفرانس امنیتی مونیخ» که در 29 اسفند ماه 1395 برگزار گردید، به تصمیماتی اشاره کرد که در کنفرانس‌های اینچنینی، برای مردم جهان و آینده‌ی جهان توسط قدرت‌مندترین و ثروتمندترین مردم، دولت‌ها و سازمان‌های مخفی جهانی گرفته می‌شود
ادامه مطلب...
 
خانواده سالم ونظریه جنسی اسلام چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
02 ارديبهشت 1396 ساعت 07:20
 گزارش یکصد و یازدهمین نشست ماهانه موعود (بخش اول)
نخستین نشست موعود در سال 1396 با دو بحث داغ و کاربردی یکی درباره « خانواده سالم ونظریه جنسی اسلام»و دیگری دربارة «شرایط کنونی جهان معاصرو موقعیت شیعیان»  برگزار شد. در این نشست که جدیدترین اثر مؤسّسة   فرهنگی و هنری موعود، با عنوان : «مقدّس و نامقدّس» نگاشتة اسماعیل شفیعی سروستانی رونمایی شد، حجّت الاسلام و المسلمین محمّدرضا زیبایی نژاد درباره « خانواده سالم ونظریه جنسی اسلام»سخن گفتند.
ادامه مطلب...
 
گپی با یک بچه‌پولدار واقعی چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
21 فروردين 1396 ساعت 05:00

 ماهی ۴۰میلیون پول توجیبی می‌گیرم
برای گپ زدن به شعبه ولی عصرِ یکی از کافه‌های زنجیره‌ای که پاتوق همیشگی خودش است، دعوتمان می‌کند. ظاهرش شیک و باکلاس است ولی نه آنقدر که چیز متفاوتی در پوشش و مدل مو‌هایش به چشم بیاید.

به نقل از همشهری جوان: اگر حرف‌هایش را نشنوی، باور نمی‌کنی که حقوق ماهیانه یک کارمند پول توجیبی یک روزش است. در حرف‌هایش غیر از بی‌خیالی مایه دارانه، نشان خاصی از تجمل و بچه پولداری نیست. حتی پیج بچه پولدارهای تهران را هم ندیده است و فقط از این ور و آن ور تعریف‌هایش را شنیده است.

مثل بیشتر پولدار‌ها، در مقابل سوال‌هایی مثل «این همه پول را از کجا آوردی؟» گارد دارد و از‌‌ همان اول شرط می‌کند که از این سوال‌ها نپرسیم. حتی با اینکه در رابطه با خانه و زندگی‌اش فکت‌های قابل پیگیری می‌دهد ولی اصرار دارد اسمی ازش برده نشود. در مقابل اصرار‌ها برای گفتن اسمش می‌خندد و می‌گوید: «حالا چه فرقی می‌کنه؟! اصلا بنویس علی علی‌زاده!»

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > پایان >>

صفحه 1 - 9 از 314

 

مستور

آخرین نظرات

فروشگاه اینترنتی

 

همسايه‌ها


  سبز آبی

ماهی دست و پا دار
 انواع گوناگونی از آبزیان وجود دارد که در نوع خود کمیاب و بی نظیر هستند و با توجه به شرایط زیست محیطی هر لحظه بیم آن می رود که نابود شوند از جمله آلاینده های کارخانجات که مستقیمآ به دریاها ریخته می شوند با از بین بردن این آبزیان ارتباط مستقیمی دارند. از جمله ماهی های راه رونده یا همان ماهی اکسولوتل که زیستگاه بومی آن ها  مکزیک می باشد بر اثر این آلودگی ها در حال انقراض می باشند.
ادامه مطلب...