• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color

ذره‌بين

ادامه مطلب...
 

داستان

ادامه مطلب...
 

معرفي كتاب

ادامه مطلب...
 
برگ نخست arrow گزارش
گزارش
آشغال دزدها پورشه سوار می شوند چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
12 شهریور 1394 ساعت 07:20
 زباله و دفع آن سال هاست که به معضلی بزرگ برای جوامع و به خصوص محیط زیست تبدیل شده و سالیانه مبالغ هنگفتی در جهان صرف از بین بردن زباله و دفع آن می شود. بیشترین حجم زباله ها مربوط به زباله های شهری است. کارشناسان محیط زیست میزان زباله های موجود در پهنه ی اقیانوس ها را به اندازه ی مساحت ایالت «تگزاس امریکا» می دانند. امروزه سرمایه گذاری گسترده ای در زمینه گرفتن انرژی برق از زباله توسط کشورها انجام شده که ایران نیز از این امر مستثی نیست. روزانه چندین هزار تن زباله در ایران تولید می شود که سهم تهران روزانه بیش از 7000 تن است که بیش از سرانه جهانی است.
ادامه مطلب...
 
ذبح حیا در گروه های 18+ چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
09 شهریور 1394 ساعت 18:35
 حالا که دیگر استفاده از شبکه های اجتماعی موبایلی همه گیر شده است، شاهد رواج نوعی رابطه ی بیمارگونه، آن هم از نوع جنسی اش در میان برخی از گروه ها هستیم. تا جایی که گروه های اجتماعی، جایی برای جولان دادن بیماران جنسی و سوء استفاده گران شده است.
ادامه مطلب...
 
رونمایی از مجموعه هشت جلدی «زائر رضوی» چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
04 شهریور 1394 ساعت 06:26
 مدیرعامل به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) از رونمایی مجموعه کتاب هشت جلدی «زائر رضوی» همزمان با دهه کرامت و ایام میلاد حضرت ثامن الحجج (ع) خبر داد.
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران، جواد محمدزاده مقدم گفت: با توجه به اهمیت بررسی زندگی امام هشتم (ع) و همچنین سیر تاریخی حرکت امام رضا (ع) به ایران و خراسان، این انتشارات از مجموعه کتاب هشت جلدی «زائر رضوی» همزمان با آغاز دهه کرامت رونمایی می‌کند.
ادامه مطلب...
 
کتاب خوانی به لطف فاطمه ها چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
01 شهریور 1394 ساعت 19:10
 روستای دهکهان در کهنوج، چند‌سالی است که با تأسیس کتابخانه‌ای کوچک شاهد تحولی بزرگ در زندگی و گذران روزهای دختران و زنان این روستا بوده است؛ کتابخانه‌ای که کاملا تصادفی، با ثبت‌نام نخستین اعضایش که ۳فاطمه بودند، نام فاطمه‌ها را به‌خود گرفت و این روزها ۲۰نفر عضو اصلی دارد که فعالیت‌های ویژه‌ای در پیشبرد و بهبود اهداف کتابخانه دارند و بیش از ۲۰۰عضو دیگر که از راه‌های دور و نزدیک خود را به کتابخانه می‌رسانند تا بیش از گذشته‌ها بخوانند و بدانند.
ادامه مطلب...
 
بیوتروریسم، وموقعیت آخرالزمانی شیعیان چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 1
30 مرداد 1394 ساعت 20:03
بیوتروریسم، وموقعیت آخرالزمانی شیعیان موضوع نود و چهارمین نشست از سلسله نشست های ماهانه فرهنگی، مهدوی مؤسّسه موعود عصر(عج)، به موضوع بسیار مهمّ «بیوتروریسم» اختصاص یافت. پرفسوردکتر «علی کرمی» متخصّص بیوتکنولوژی و فوق تخصص  مهندسی ژنتیک و بیولوژی مولکولی، و استاد اسماعیل شفیعی سروستانی سخنرانان این نشست صمیمی بودند.
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > پایان >>

صفحه 73 - 81 از 317

 

مستور

آخرین نظرات

فروشگاه اینترنتی

 

همسايه‌ها


  سبز آبی

پر سر و صداترین جانور دنیا
 این حشره که قایقران کوچک آبی یا Micronecta scholtzi نامیده میشود کمتر از ۲ میلیمتر طول دارد اما این جانور کوچک پر سر و صداترین حیوان روی زمین است. این حشره آبزی که در اروپا بسیار دیده می شود می تواند صدایی به بلندی ۹۹.۲ دسی بل تولید کند.
ادامه مطلب...