• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color

ذره‌بين

ادامه مطلب...
 

داستان

ادامه مطلب...
 

معرفي كتاب

ادامه مطلب...
 
برگ نخست arrow ویژه نامه arrow ویژه نامه سالروز میلاد منجی عالم
ویژه نامه سالروز میلاد منجی عالم چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 2
بدعالی 
14 تیر 1391 ساعت 17:40
 
در این ویژه نامه در خواهید یافت که عصر ما، یا همان آخرالزمان چگونه دنیایی است و پس از تبدیل این دنیای ویرانه و وارونه به دست منجی موعود (عج) چگونه می شود.
 از دنیای خوشبختی عصرظهور بخوانید:
 
 99درصد به 1 درصد!
معلوم است که عدالت نداریم. و بلافاصله ماشین مدل بالایی که از کنارمان می گذرد را نشان می دهد و می گوید: این یک نمونه بارزش هست. اینکه من به خاطر اینکه شرایط اقتصادی بهم فشار وارد نکنه مجبورم به جای تاکسی یا داشتن ماشیم راحت از اتوبوسی استفاده کنم که و در ان از اول تا آخر مسیر یک ساعته سر پا آویزان باشم! این یعنی عین بی عدالتی دیگر!

 گران فروشی و کم فروشی در آخرالزمان
آقای رمضانی دانشجوست و برای ما تعریف می کند که یک بار وقتی با یکی از دوستانم که بوتیکی در بالای شهر دارد، در مورد هدیه ای که می خواستم برای نامزدم بخرم صحبت می کردم و از بالا بودن قیمت کیف و کفش های چرم می نالیدم، او خیلی راحت به من گفت: بابا، این پاساژها را ول کن بیا من خودم با پنجاه تومان یه کیف مارک دار خوشکل برایت می آورم بعد هم برو کلی پیش نامزدت کلاس بگذار و بگو دویست سیصد تومان پولش را داده ام، دروغ هم نگفتی. او می گفت من که از شنیدن این حرف حسابی تعجب کرده بودم، پرسیدم چه طوری مگر می شود؟

 
گناهان کبیره: کم فروشی
آیا کسی که موظف است روزانه هشت ساعت کار کند و در قبال آن حقوق معینی را می گیرد ؛ ولی ساعت ها مشغول بازی است ؛ کم فروش نیست؟
 زن و شوهری که برای هم وقت کمی را صرف می کنند چه؟ برای زندگی مشترک خود کم فروشی نکرده اند؟
 
تحول اقتصادی عصر ظهور
منادی حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه) در همه جا ندا می دهد که هر کس مالی می خواهد بیاید و بگیرد. هیچ کس مراجعه نمی کند غیر از یک نفر و خزانه دار آنقدر به او می بخشد که نمی تواند حمل کند. او هم پس از آنکه می رود پشیمان می شود و با خود می گوید:"من از همه حریص تر بودم." مال را به قصد برگرداندن، پیش خزانه دار می برد ولی به او می گویند: "چیزی که بخشیدیم، پس نمی گیریم."(11)

 هر دو دقیقه یک نفر در امریکا مورد تجاوز جنسی واقع می شود
در اوایل تابستان سال 1387، رسانه ها خبری را منتشر کردند که به سرعت به بحث روز محافل خبری تبدیل شد. خبر این بود که یکی از معاونین وقت دانشگاه زنجان در دفتر خود با دانشجویی ارتباط برقرار کرد. به گفته ی شاهدان، رضایت دانشجوی دختر برای برقراری این ارتباط به دلیل تهدیدها و وعده های معاون دانشگاه بود. این اتفاق با ورود دانشجویان به دفتر معاونت دانشگاه برملا شد.
 مصلحتی به نام جنگ!
در طی بیش از سه هزار و پانصد سال تاریخ ثبت و ضبط شده بشریت، تنها ۲۷۰ سال بدون جنگ وجود داشته است. بنابراین جنگ قدمتی فراتر از تاریخ داشته و به اساطیر می‌رسد.
 
درس خواندن با پای برهنه
از تأثیرات این داروها بیش فعّالی و انرژی زیاد از حد است تا حدّی که مادر دوقولها، از ترس در حیاط را هم همیشه در تمام ساعات روز قفل می کند  تا خدای نکرده آنها از منزل خارج نشوند که برای خود یا دیگران مشکلی ایجاد کنند.
  ه وقتی قانون عادلانه اجرا نمی شود
اوایل انقلاب، ما در مجازات جرم کلاهبرداری، تنها به مجازاتهای تعزیری اکتفا کردیم. این امر سبب گسترش کلاهبرداری شد؛ چون این مجازات مناسب این جرم نبود.
خانواده ی امروز، خیمه ی بی ستون
اسرائیل، بیشترین رشد جمعیت در کل جهان را دارد و ایران در بین 75 کشور در حال توسعه، بیشترین کنترل جمعیتی را اعمال کرده است. (10) جالب آنجاست که زنان برای فرزند دار نشدن خود، دلایلی مثل به هم خوردن شکل اندام را بهانه می کنند و در همین حال که بهانه می آورند، فرصتهای رشد را از خودشان و جامعه سلب می کنند. «خانه‏اى كه كودك در آن نباشد ، بركت ندارد.»
 
 مدل خانواده ی اصیل چیست؟
بعضیها را دیده اید که دزدکی وارد اتاق فرزندشان می شوند تا به اصطلاح مچ او را بگیرند؟ یا برای همسرشان اجیر می گیرند تا او را قدم به قدم تعقیب کند؟ این در حالی است که پیامبر خدا (صلوات الله علیه و آله) فرموده اند: «وقتی وارد خانه می شوید صدای خود را صاف کنید تا چیزی که دوست ندارید، نبینید.»
 عدالت اجتماعی در دوران ظهور
امام، مزاحمتهایی که ناخواسته سر راه مردم قرار گرفته شده است، از میان بر می دارد. حتی بالکنهایی که به خاطر اشرافشان به خانه های دیگران، امنیت اهل خانه را به خطر می اندازد. امام باقر (ع) فرموده اند: «... راه بزرگی را می گشاید و هر بالکنی را می شکند و لوله های فاصلاب و ناودان را که سر راه مردم قرار داده است، می بندد...»
نحوه قضاوت امام مهدی (عج) در دوران حکومت
در روایات آمده است که: «به منادی دستور می دهد که اعلام کند: این مهدی است که بر اساس داوریهای حضرت داوود (ع) و حضرت سلیمان (ع) داوری می کند و مطالبه شاهد نمی کند.
 عدالت اداری در عصر ظهور
حضرت حجت (عج)، در ابتدای قیام خود به مردم چنین قولی می دهد: «همانند آنها قدم برداشته و لباس بپوشد و سوار مرکب شود و آن گونه باشد که آنها می خواهند و به کم راضی باشد و به کمک خداوند متعال جهان را همان طور که از جور پر شده است، از عدالت آکنده سازد، خداوند را آن گونه که شایسته است عبادت کند و هیچ حاجب و دربانی اختیار نکند.»
 
 
 قربانی کردن انسانها در آیینهای رازآلود
محبوب ترین قربانی برای این خدایان ( شیاطین و جنیان ) در تمامی این فرقه های شیطان پرستی باستانی، کودکان بودند. در یکی از تل های باستان شناسی در نزدیکی تونس یکی دیگر از مراکز پرستش "بعل" 6000 خمره پیدا کردند که همگی پر از بقایای سوخته نوزادها بودند. 
 
 شرایط زندگی دین داران در آخرالزمان
آن فرجی که شما انتظار می کشید، واقع نمی شود مگر بعد از آنکه شما چون بز ذبح شده باشید که دیگر قصاب اعتنا نمی کند که دست به کدام عضو آن بزند! آری ستمگران شما را ارجی نمی نهند و شما  پناهگاهی پیدا نمی کنید که امر خود را به او مستند سازید.

 اوضاع دین در آخرالزمان
1.دین کم ارج می شود.(2)
2.دین مانند بقیه ی خوراکی است که در دهان می گردانند و سپس بیرون می ریزند.(3)
3.اسلام مانند آغاز غریب می شود.
4.اگر کسی بر ایین خود استوار باشد،همانند کسی است که آتش گداخته ای را با دست بگیرد.(4)


 دین در عصر ظهور
امام باقر (ع) درباره عصر ظهور می فرمایند: «و در زمان او حکمت به شما داده می شود تا آنجا که زن در خانه اش به کتاب خدا و سنت رسول خدا حکم می کند.10»
 عصر زلزله های ویرانگر
واقعیت آشکار این است که در دهه‌های آتی شاهد فجایعی خواهیم بود که تاکنون مانند آنها را ندیده‌ایم. تلفات بیش از یک میلیون، پیش آمد غیرممکنی نخواهد بود. 50 درصد جمعیت یک شهر با زمین لرزه‌ای ساده از دست مي‌روند». بیلهام گفت: «با وجود اینکه در دهه‌های اخیر زمین لرزه‌ها در مرکز شهرهای بزرگ جهان روی نداده‌اند، امّا نمی‌توان از ادامه این روند مطمئن بود.
عصر خوشبختی
در عصر طلایی ظهور، به برکت وجود حضرت مهدی (عج)، آسیبها و بلایا از مردم دفع می شود. امام سجاد (ع)، در این باره فرمودند: «هر گاه قائم (ع)، برخیزد، خداوند عزّ و جلّ هر مومنی را از آفت دور نگه می دارد و نیروی او را او بر می گرداند و این تکریم بزرگ، مانند شفا دادن حضرت عیسی (ع) یا سایر انبیا (علیهم و علی نبینا السلام) نیست که گاهی برای اعجاز و اتمام حجت کور، لال، پیسی و یا مریضی را برای منکر با منافقی [شفا می دادند]؛ بلکه رفتن این آفات و بلایا از سر تمام مردان و زنان مؤمن، [....] از فیض شرف حضور حضرت مهدی (عج) است...»
 
 ربنای تو
دیروز صبح هوا صاف بود و آفتابی، اما گرم و سوزان !
هنگام عصر تنها چیزی که می دیدی ، غبار بود ریزگرد !
دلم برای ریه ی پاک بچه ها می سوخت!
دم غروب هوا ابری شد...
سحر گاه صدای قطرات باران می آمد...
امروز  "صبح"  هوا  "بهاری"  است!
جهل در عصر اطلاعات!
به اسلحه روی دوش آن کودک در عکس بالا نگاه کن. آیا کدخدای واقعی به این کودک چکاندن ماشه را خواهد آموخت؟ ریختن خون را؟ آیا در دلش ترس خواهد ریخت؟
آی کدخداها! کدخداهایی که دیگر ریش سفید هم نیستید! این جهان کدخدایی دارد، ریش سفیدی دارد که می بیندتان.
 تنها یک صدا در جهان می آید!
پیش از این فکر می کردم،
آخرالزمان،
دوران سرخ و سیاهی است:
جنگهایی که در هم می کوبد،
خونهایی که جاری می شود،
رهبران بی نظیری که از بین می روند.
 چراغانی شهر
پلک بر هم زدی و شهر چراغانی شد
ماه، دیوانه ی آن حالت عرفانی شد

قل هوالله احد گفتی و همپای ِاذان
خاک، آکنده از آن لهجه ی قرآنی شد
 
 بهشت را به زمین می آوریم!
ابلیس هنوز همان ابلیس است. پا به پای فناوری و تکنولوژی ما جلو آمده و توی همه سوراخ سمبه های زندگی ما موشی دوانده است.
هنوز تنش می خارد برای قلقلک دادن آدم هایی که راحت دم به تله می دهند. چقدر حرصش می گیرد وقتی ما آدم ها به دروازه ی بهشتی نزدیک می شویم که او را از آن جا بیرون کرده اند.

 مولودی میلاد امام مهدی (عج)
مجموعه مولودی های نیمه شعبان برای امام زمان (عج)

نظر
افزدون جدیدجستجو
آیه () 2012-07-04 22:15:21

سلام به همه بچه های باصفای موعود
عیدتون مبارک.
دلتون آروم و شاد.
به امید ظهور حضرت
اللهم عجل لولیک الفرج
زهره () 2012-07-05 12:06:18

سلام.
خسته نباشید. ممنون.
سلام
عابد () 2012-07-05 18:33:27

دست شما درد نکنه جالب ومفید بود انشا الله در رکاب و جزو یارانشون باشم
پیام عشق () 2012-07-05 21:54:11

سلام ممنون از وبلاگ زیباتون.
ما شما را با افتخار لینک کردیم اگر دوست داشتین ما را با اسم اللهم عجل لولیک الفرج لینک نمایید.ممنونم.منتظرم
باران () 2012-07-06 11:58:48

میلاد حضرت مهدی (عج) مبارک هست؛ امیدوارم با ظهورشون جشن عالمی براشون برگزار کنیم.
اللهم عجل لولیک الفرج و النصر
نوشتن نظر
نام:
Website:
عنوان
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Security Image
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.

 
< بعد   قبل >

 

مستور

آخرین نظرات

فروشگاه اینترنتی

 

همسايه‌ها


  سبز آبی

زندگی زناشویی شترمرغی
 شتر مرغ در ۲ – ۴ سالگی از نظر جنسی به بلوغ می رسد . تولید مثل در شتر مرغ ها وابسته به نور است و با افزایش طول روز فصل تولید مثل آغاز می شود. اندازه ی بیضه های شتر مرغ در طول فصل تولید مثل ممکن است تا ۴ برابر افزایش یابد . پرنده های نر در خارج از فصل تولید مثل اسپرم تولید نمی کنند و تولید اسپرم که تحت کنترل هورمون FSH می باشد در این فصل اتفاق می افتد .
ادامه مطلب...