• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color

ذره‌بين

ادامه مطلب...
 

داستان

ادامه مطلب...
 

معرفي كتاب

ادامه مطلب...
 
برگ نخست arrow معرفي كتاب arrow پادشاهی بر زمین و آسمان
پادشاهی بر زمین و آسمان چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 1
بدعالی 
03 فروردين 1396 ساعت 05:00


گمان ما این است که حضرت صاحب الزّمان(علیه السلام) در زمین یار و یاوری ندارند؛ شاید این سخن خیلی هم اشتباه نباشد؛ با این‌حال بسیاری از ما نمی‌دانیم که میلیون‌ها موجود ناشناخته در دیگر زمین‌ها و آسمان‌ها در دیگر عوالم وجود دارند که دست به سلاح، آماده، منتظر قیام آن مولای منتظر هستند. این موضوع کتاب «پادشاهی بر زمین و آسمان» است. «صالح الطائی» در این کتاب تمام همّت خود را صرف کرده است تا با استناد به منابع روایی و علمی ثابت کند که عوالم متعدّد و موجودات متنوعی وجود دارند که همگی تحت سیطره‌ی حکومت الهی حضرت صاحب الزّمان(ع) هستند.در بخشی از این کتاب شگرف می‌خوانیم:
زکريّا سیتچين، متخصّص آمريکايي که به دلیل مطالعاتش در زمينة تمدّن‌هاي پيشرفتة شرقي، از جمله سومري، معروف است اظهار مي‌دارد:
سومري‌ها از قديمی‌ترين اقوام متمدّن در جهان بوده‌اند و اخباري را از خود به جاي گذارده‌اند که ما از طريق آن، به اين موضوع پي مي‌بريم که تمامي اطّلاعات مهمّي را که آنها به آن دست آورده‌اند، از طريق مأموریّت‌هاي فضانوردان فضايي در روي زمين بوده است که سومريان، آنها را Anunnaks مي‌نامند که به معني موجودات فضايي عجيبي مي‌باشد که از آسمان بر روي زمين فرود آمده‌اند و بر اساس نظر سومري‌ها، اين موجودات بيش از چهارصد و پنجاه هزار سال پيش به مرّيخ رسيده‌اند.
حتّي برخي بر اين باورند که درجة تمدّن و شهرنشيني‌اي که بشر زميني کسب کرده است، در نتيجة رابطة آنها با ساکنان کيهاني و آموختن توانايي‌هاي آنان، در اثر صعود به فضا و فرود آمدن بر سطح ماه، در قبل از ميلاد عيسي مسيح(ع) بوده است. در این‌باره، علاء الحلبي در کتاب خود با عنوان «التاريخ المحرم» در فصل 26، تحت عنوان «صعود القمر قبل 2309 قبل الميلاد» مي‌گويد:
ديدار انسان زميني از ماه در سال 2309 قبل از ميلاد، يعني حدود 4319 سال قبل، صورت پذيرفته است.
و به نظر او بزرگترين و قديمی‌ترين تمدّن‌ها، از هزاران سال پيش در سیّارة ما وجود داشته و در دوران‌هاي گذشته نابود شده‌اند.

«پادشاهی بر زمین و آسمان» را «عبّاس کسکنی» ترجمه کرده و مؤسّسة موعود در تعدادی محدود به چاپ رسانده است. برای تهیه این کتاب به سایت یاران شاپ www.yaranshop.ir مراجعه کنید یا با شماره تلفن 88941235-021 تماس بگیرید.

واکنش خواننده پس از خواندن کتاب: افق نگاهتان درباره‌ی بلندای مقام اهل بیت(ع) تا کهکشان‌ها گسترش می‌یابد و جدّیتتان در مهدی یاوری بیشتر می‌شود؛ ان‌شاء‌الله.

پ.میعاد


نظر
افزدون جدیدجستجو
نوشتن نظر
نام:
Website:
عنوان
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Security Image
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.

 
< بعد   قبل >

 

مستور

آخرین نظرات

فروشگاه اینترنتی

 

همسايه‌ها


  سبز آبی

زندگی زناشویی شترمرغی
 شتر مرغ در ۲ – ۴ سالگی از نظر جنسی به بلوغ می رسد . تولید مثل در شتر مرغ ها وابسته به نور است و با افزایش طول روز فصل تولید مثل آغاز می شود. اندازه ی بیضه های شتر مرغ در طول فصل تولید مثل ممکن است تا ۴ برابر افزایش یابد . پرنده های نر در خارج از فصل تولید مثل اسپرم تولید نمی کنند و تولید اسپرم که تحت کنترل هورمون FSH می باشد در این فصل اتفاق می افتد .
ادامه مطلب...