• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color

ذره‌بين

ادامه مطلب...
 

داستان

ادامه مطلب...
 

معرفي كتاب

ادامه مطلب...
 
برگ نخست arrow معرفي كتاب arrow سکوت آرامم نمی کند
سکوت آرامم نمی کند چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
بدعالی 
13 مهر 1396 ساعت 05:00
کتاب «سکوت آرامم نمی‌کند» نیم‌نگاهی به زندگی شهید محسن فرج‌الهی از سوی نشر شهید کاظمی منتشر شد.

در اوج دستیابی به توانمندی دلاورمردان سپاه و تقویت یگان موشکی حادثه‌هایی روی داد که جوانان این مرز و بوم با اهداء جان خود موجب رشد و نمو این دستاورد بزرگ شدند.

گروهی از این جوانان 18 نفر از سلحشوران خرم آباد بودند که در حین طراحی و ساخت موشک در پادگان امام علی (ع) بر اثر انفجار موشک به شهادت رسیدند و ثابت کردند که اقتدار و امنیت نظام از پشت میز مذاکره رقم نمی‌خورد بلکه با جانفشانی، جهاد، ایثار و شهادت است که این دستاوردها حاصل می‌شود.

کتاب «سکوت آرامم نمی‌کند» نیم نگاهی است به زندگی یکی از این شهدا بنام محسن فرج الهی که به قلم نسرین یحیی‌بیگی بخشی از خاطرات این شهید در آن گردآوری شده است.
در این کتاب می‌خوانیم: «سبز یعنی ... فرقی نمی‌کرد زمستان باشد یا تابستان. باید حتما وضو می‌گرفت! بارها می شد که به او می‌گفتم: «برادر من! این اول صبح، توی این هوای سرد، با آب یخ زده وضو می‌گیری که چی بشه؟» می‌گفت: «آرش! مگه تو نمی‌دونی این لباس سبز، لباس شهداست؟ آخه چطور می‌شه بدون وضو بهشون دست بزنم و اونا رو بپوشم؟ اینا اینقدر حرمت دارند که به خاطرشون با آب یخ زده هم وضو می‌گیرم!»

بخشی از دست نوشته شهید در این کتاب در ادامه منتشر شده: «سلام بر کسی که در اوج خوش نامی گمنام‌ترین مردم است. به حق، که او پسر علی ابن ابیطالب(ع) است. شرمنده‌ام از تمام فقرایی که نان شب نداشتند و این حقیر سیر خوابیده‌ام.

بارالها: ای پروردگار بخشاینده گناهان ای رحیم، ای رحمان با یاد تو من با آقایم حضرت مهدی (عج) پیمان می‌بندم که تا رسیدن به درجات کامل کمال و سعادت کوشش خود را برای از بین بردن تمام گناهانم انجام دهم و از حضرت مهدی (عج) برای رسیدن به این درجات کمک و یاری خواستارم.»

کتاب «سکوت آرامم نمی‌کند» در رابطه با شهید محسن فرج‌الهی در 120 صفحه و با قیمت 6هزار تومان توسط نشر شهید کاظمی منتشر شده است.

به نقل از خبرگزاری فارس
نظر
افزدون جدیدجستجو
نوشتن نظر
نام:
Website:
عنوان
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Security Image
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.

 
< بعد   قبل >

 

مستور

آخرین نظرات

فروشگاه اینترنتی

 

همسايه‌ها


  سبز آبی

زندگی زناشویی شترمرغی
 شتر مرغ در ۲ – ۴ سالگی از نظر جنسی به بلوغ می رسد . تولید مثل در شتر مرغ ها وابسته به نور است و با افزایش طول روز فصل تولید مثل آغاز می شود. اندازه ی بیضه های شتر مرغ در طول فصل تولید مثل ممکن است تا ۴ برابر افزایش یابد . پرنده های نر در خارج از فصل تولید مثل اسپرم تولید نمی کنند و تولید اسپرم که تحت کنترل هورمون FSH می باشد در این فصل اتفاق می افتد .
ادامه مطلب...