• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color

ذره‌بين

ادامه مطلب...
 

داستان

ادامه مطلب...
 

معرفي كتاب

ادامه مطلب...
 
برگ نخست arrow معرفي كتاب arrow هالیوود؛ قالب ریز و شکل دهنده افکار و اندیشه‌ها
هالیوود؛ قالب ریز و شکل دهنده افکار و اندیشه‌ها چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
بدعالی 
09 دی 1396 ساعت 05:00
سیدهاشم میرلوحی، از پژوهشگران نام‌آور در زمینه یهود شناسی، در تازه‌ترین اثر خود به بررسی سینمای آمریکا به عنوان یک قالب ریز و شکل‌دهنده افکار و اندیشه‌ها پرداخته است.

هالیوود در دست جهودان صهیونیست قرار دارد و به‌شدت سعی داشته و دارند تا جای منکر و معروف را در تمام جوامع بشری تغییر دهند! با تبلیغات گسترده‌ای که در امریکا و خارج از امریکا درارتباط‌ با هالیوود و هنرپیشگان و خوانندگان در هالیوود و نیز کسب درآمد آن‌ها صورت می‌گیرد، بسیاری از افراد در خارج از هالیوود، حقایق را دربارۀ آن نمی‌دانند. آن‌ها تصور می‌کنند که تمام هنرپیشگان ازلحاظ مالی در سطح بسیار بالایی به‌سر می‌برند و استعداد آن‌ها باعث شده است تا آن‌ها به چنین سطحی ازلحاظ مالی و شهرت برسند. بنابراین بسیاری از افراد، نهایت تلاش خود را برای رسیدن به چنین وضعیتی در سرلوحۀ زندگی و برنامۀ خود قرار می‌دهند و تشنۀ آن‌اند که همانند هنرپیشگان و رقاصان و خوانندگان هالیوود شوند؛ درحالی‌که هالیوود از درون به شکل کاملاً متفاوتی است.هالیوود به‌دنبال استعداد افراد نیست، بلکه به‌دنبال روح آن‌هاست. هنرپیشگان، خوانندگان، رقاصان و... که به‌دنبال ثروت و شهرت هستند، باید قراردادی را با شیطان، با خون خود امضا کنند. بسیاری از هنرپیشه‌ها و خوانندگان آمریکایی، حتی رنگین‌پوستان اظهار می‌دارند که ما روح خود را به شیطان فروخته‌ایم و شیطان (لوسیفِر) را می‌پرستیم.

کتاب «هالیوود؛ قالب ریز و شکل دهنده افکار و اندیشه‌ها» تازه‌ترین اثر سید هاشم میرلوحی (پژوهشگر منتقد و آمریکاشناس) در 196 صفحه در شمارگان 1500 نسخه با قیمت 10هزار تومان از سوی دفتر نشر معارف روانه بازار کتاب شده است.

منبع: سایت کتابستاننظر
افزدون جدیدجستجو
نوشتن نظر
نام:
Website:
عنوان
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Security Image
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.

 
< بعد   قبل >

 

مستور

آخرین نظرات

فروشگاه اینترنتی

 

همسايه‌ها


  سبز آبی

زندگی زناشویی شترمرغی
 شتر مرغ در ۲ – ۴ سالگی از نظر جنسی به بلوغ می رسد . تولید مثل در شتر مرغ ها وابسته به نور است و با افزایش طول روز فصل تولید مثل آغاز می شود. اندازه ی بیضه های شتر مرغ در طول فصل تولید مثل ممکن است تا ۴ برابر افزایش یابد . پرنده های نر در خارج از فصل تولید مثل اسپرم تولید نمی کنند و تولید اسپرم که تحت کنترل هورمون FSH می باشد در این فصل اتفاق می افتد .
ادامه مطلب...